Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

403175
DziśDziś111
WczorajWczoraj163
MiesiącMiesiąc414
RazemRazem403175

Przyjazne strony

Grupa wsparcia NIE JESTEŚ SAMA dziękuje za zaufanie

nie jeste sama  

Każdego dnia stajemy w obliczu różnych problemów, są one częścią życia człowieka. Dzielą się na mniejsze i większe, jednak są też takie które nas przerastają, które trudno jest rozwiązać samemu, a sprawiają, że nie mamy już sił by walczyć z nimi. Pamiętajcie nasze Stowarzyszenie poprzez grupę wsparcia „Nie jesteś sama” pragnie pomagać właśnie w takich trudnych dla was sytuacjach i problemach.

 

Problemy w jakich rozwiązywaniu pomoc zaoferowała już nasza grupa „Nie jesteś sama” są bardzo trudne i delikatne, każdy przypadek jest inny gdyż dotyka innej osoby i dotyczy za każdym razem spraw bardzo osobistych wręcz można by rzec „intymnych”.

Podejmując decyzje o utworzeniu grupy wsparcia „Nie jesteś sama” liczyłyśmy się z faktem, że zdobycie zaufania kobiet potrzebujących pomocy będzie bardzo trudne, gdyż doskonale rozumiemy kobiety które po latach cierpień w pozornym „zaciszu domowego ogniska” podjęły trudną walkę o siebie i o normalne życie, która wcześniej wydawała się beznadziejna i z góry skazana na przegraną…

Za to zaufanie chcemy Wam podziękować, cieszymy się, że możemy Wam pomagać wykorzystując nasze możliwości. Zawsze kiedy zgłasza się do nas kolejna osoba, traktujemy ją w sposób indywidualny, staramy się jej pomóc i udzielić wsparcia niezależnie od problemu z jakim do nas przychodzi, zapewniając całkowitą dyskrecję.

Dlatego jeśli czytając ten tekst myślisz, że też jesteś jedną z kobiet, która potrzebuje pomocy to nie czekaj dłużej - najtrudniej problemy pokonuje się samotnie. My kobiety musimy nauczyć się przyjmować wsparcie od innych…. Pamiętaj „nie jesteś sama…”.Wiele jest kobiet, które miały takie problemy jak Ty – i udało im się z nimi wygrać – bo zawalczyły o siebie, bo zaufały i uwierzyły w pomoc innych być może takich grup jak nasza… 

Bogusia, Ania i Marzena

Więcej o działaniach grupy wsparcia NIE JESTEŚ SAMA - stop przemocy w rodzinie

  

Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ