Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

403176
DziśDziś112
WczorajWczoraj163
MiesiącMiesiąc415
RazemRazem403176

Przyjazne strony

Wieczór Obcasów z aktorkami DIETY CUD

 06

 

15 maja 2012 roku o godz. 18.00 w Domu Kultury we Włoszczowie Obcasy "odchudzały" się na komedii DIETA CUD, skądinąd przez produkcję nazwaną komedią odchudzającą... :) 

Bohaterkami sztuki były: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka, które pod czujnym okiem Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka telewizyjnego programu: „W domu Slim Brothera”. Program wygrywa ta uczestniczka, która w/g zasady: „im mniej-tym więcej” zrzuci najwięcej kilogramów. Uczestniczkom bardzo zależy na wygranej, dopiero odkrycie przez nie manipulacji produkcji, która posłużyła podbijaniu oglądalności, zmieniła podejście finalistek do wygranej.

Komedia „Dieta cud” jest satyrą na dzisiejsze telewizyjne czasy, w których człowiek przestaje być najważniejszy. Nade wszystko liczy się oglądalność i nie ważne, że manipulacją depta się ludzką godność i prywatność. Człowiek zepchnięty zostaje do statusu produktu wypełniającego czas między blokami reklamowymi. Na szczęście finalistki dostrzegły pułapki, w które dały się złapać i podjęły decyzję, dzięki którym mogliśmy liczyć na szczęśliwy finał.

Spektakl oglądaliśmy w gwiazdorskiej obsadzie : Adrianna Biedrzyńska, Grażyna Barszczewska, Ewa Dałkowska, Mimi Kokoski i Maria Bujas.

Po spektaklu zostałyśmy zaproszone na spotkanie z aktorkami przez Szefostwo Villi Aromat. Przy lampce wina i przepysznych przekąskach spędziłyśmy miły wieczór, mając możliwość porozmawiania z aktorkami. Efekt wieczornych rozmów zobaczycie już wkrótce w formie wywiadu z Adrianną Biedrzyńską, który obecnie czeka na autoryzację J

Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ