Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 1 użytkownik.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

402358
DziśDziś38
WczorajWczoraj397
MiesiącMiesiąc5235
RazemRazem402358

Przyjazne strony

KOBIETA ZWYCIĘZCA-wieczór Mary Kay w Vilii Aromat

"Człowiek sukcesu to zwykły przeciętny człowiek posiadający nadzwyczajną determinację" - Mary Kay

Na zaproszenie naszej obcasowej szefowej sekcji BĄDŻ PIĘKNA, kosmetyczki i wizażystki Karoliny Rydzek 13 czerwca 2012 r. do Vilii Aromat zawitały trzy niezwykle eleganckie panie dyrektor Mary Kay Cosmetics: Dorota Pastuszak, Aniela Kwiecień  i Nina Wójtowicz.

Ich życiorysy są lustrzanym odbiciem życiorysu założycielki firmy Mary Kay Ash. Zrezygnowały z pracy w korporacjach, widząc nierówność płci w kolejnych awansach zawodowych. Podjęły wyzwanie pracy na własny rachunek, dostając wsparcie w szeregach tym razem kobiecej korporacji. Z wielkim entuzjazmem opowiadały nam o swoim życiu, i o tym, czy łatwo było osiągnąć im sukces „pisany szminką”.

Druga część wieczoru miała charakter warsztatów pielęgnacyjnych. Modeki Zosia i Kasia, poddane zostały zabiegom kosmetycznym, zakończonym profesjonalnym makijażem.

Nagrodzona została również, niezwykła cierpliwość najmłodszej na spotkaniu kobietki 5 letniej Julci. Karolina zrobiła jej profesjonalny „dziewczyński” makijaż, którym była wprost zachwycona J

Na zakończenie spotkania Dorota Pastuszak nawiązała do tytułu naszego spotkania: KOBIETA ZWYCIĄZCA. „Zwycięzcy są co prawda wychwalani na scenie, ale kreują ich codzienne boje, które toczą ze swoimi własnymi obawami, wątpliwościami i niepowodzeniami. To dlatego jest ich tak niewielu. Są jak orły! Nie znajdziecie ich w stadach, to jednostki oddalone od siebie!.

Jesteśmy przekonane, że każda z nas może osiągnąć wiele, ale wiemy też, że zwycięzcą nikt się nie urodził. To jasno określona wizja przyszłości i systematyczna praca prowadzą nas do zwycięstwa!

Sukces to praca wewnętrzna. Nikt nie może Cię przygotować ani zatrzymać, poza Tobą samą!”*

„Dasz sobie radę” – to słowa Mary Kay Ash, które znalazłam czytając jej życiorys. Są ucieleśnieniem jej życiowej filozofii i firmy, którą stworzyła. Mogą to być również nasze słowa, jeżeli zachcemy zmienić w swoim życiu coś, co zamiast nas rozwijać, podcina nam skrzydła….

Powtarzajmy to sobie zawsze wtedy, kiedy jest nam trudno i źle !! To buduje pozytywne emocje i przywraca wiarę w nasze…. często ukryte możliwości!!!

 

 "Łańcuchy i kajdany przeszkadzają odkryć nasze pragnienie i zaufać naszym marzeniom. Istnieją tylko w naszej świadomości"-Mary Kay

 

 *Cytaty pochodzą z zaproszenia na spotkanie

Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ