Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

403188
DziśDziś124
WczorajWczoraj163
MiesiącMiesiąc427
RazemRazem403188

Przyjazne strony

Podium dla sztuki BABINIEC-SCYZORYKI 2013 rozdane

09 25 maja 2013 zaproszono grupę PROSCENIUM II (czytaj Obcasy z Twórcą Babińca) do Galerii Korona w Kielcach na rozdanie Świętokrzyskich SCYZORYKÓW 2013 w kategorii TEATR...

Przygoda Obcasów z teatrem rozpoczęła się na... konferencji LGR Między Nidą a Pilicą w Sielpi, gdzie można by rzec przypadkiem doszło do spotkania człowieka wielu talentów Zbyszka Woldańskiego z prezeskami Obcasów. To właśnie w Siepli podczas kończącej konferencję kolacji powstał nieśmiały pomysł zagrania przez nas sztuki BABINIEC, którą Zbyszek do tej pory skrywał w szufladzie.

Początkowo z ogromnym niepokojem patrzyłyśmy na projekt, bałyśmy się, czy udźwigniemy sztukę, tymbardziej, że był to spektal muzyczny i jak sama nazwa wskazuje, miałyśmy nie tylko zagrać, ale i zaśpiewać.

Najpierw casting, potem pierwsze próby-łatwizna to nie była. Patrzyłyśmy na naszego reżysera, czy tym razem to on udźwignie pracę z nami :)

Ale Zbigniew Woldański twardy facet jest i nie tylko z nami kobietami wytrzymał, ale i doprowadził do niemałego sukcesu!

W sobotę 25 maja 2013 po ponad ... trzy godzinnym oczekiwaniu (kawa,lody itp), na scenie Galerii Korona ogłoszono wyniku plebiscytu w kategorii TEATR i... Proscenium II choć tylko w przenośni-stanęło na podium! Nie dane nam było niestety wyjść na scenę, więc nie mamy pamiątkowego zdjęcia, nie możemy również pochwalić się dyplomem, który moglibyśmy podlinkować - więc musicie nam Kochani uwierzyć na słowo, albo przeczytać w relacji ECHA DNIA-zajęliśmy III miejsce na 12 zgłoszonych zespołów !

Ten sukces zawdzięczamy wszystkim tym, którzy na nas głosowali a także przychylnemu jury. Dziękujemy Kochani za to, że doceniliście nasz wysiłek i odwagę ! Dla Obcasów była to wspaniała, choć zapewne jednorazowa przygoda, tymbardziej nam miło, że została przez Was widzów doceniona :)


Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ