Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

402351
DziśDziś31
WczorajWczoraj397
MiesiącMiesiąc5228
RazemRazem402351

Przyjazne strony

OBCASY na V Kongresie Kobiet w Warszawie

07

Na zdjęciu Obcasy z Henryką Bochniarz

Obraz 504

W dniach 14-15 czerwca 2013r. w Warszawie odbył się V Kongres Kobiet pod hasłem Partnerstwo, Solidarność, Różnorodność na którym nie zabrakło przedstawicielek OBCASÓW..

Oczywiście nasze wytrwałe koleżanki ( Jola, Asia, Kasia, Terenia, Zosia i Emilka)  z wielką ochotą i zdecydowaniem wybrały się na kongres. W programie przygotowane były bardzo ciekawe sesje na różnorodne tematy dotyczące obecności kobiet we współczesnym świecie.

Były tematy o aktywności, biznesie, zdrowiu, sporcie, inwestycjach i nie tylko. Każda uczestniczka odnalazła coś dla siebie. Bardzo wspierający okazał się warsztat ( na który dziewczyny trafiły przypadkiem) - Sztuka autoprezentacji z wykorzystaniem technik aktorskich, prowadzony przez znakomitą Ewę Serwę. Nie zabrakło znakomitych osobowości jak np. Agnieszki Holland, Kazimiery Szczuki, Pauliny Chylewskiej, Kasi Żak.

Wszelkie panele prowadziły niezastąpione w swojej roli kobiety- Dorota Warakomska, Grażyna Torbicka i Krystyna Loska. Pierwszy dzień zakończył się rodzinnym koncertem Andrzeja Sikorowskiego z córką Mają przy lampce szampana i przepysznym torcie. Kolejny dzień poświęcony był kobietom idącym do wyborów. Ciekawe pouczenia i refleksje dla aktywnych kobiet.

Cennym doświadczeniem i godnym  przemyślenia była projekcja filmu Katarzyny Kwiatkowskiej "Dzień Kobiet". Uświadomiono nam jak jesteśmy traktowane w życiu zawodowym. Przerwą między panelami była "krótka noc" spędzona w hotelu tuż przy Sali Kongresowej w dogodnych warunkach. Nocka była szybka i relaksująca. Uczestniczki wspominać również będą obwitą kolację zaproponowaną przez niezastąpioną kulinarną kobietę Zosię... Pychota!

Podsumowując, było coś dla ciała jak i ducha. Za rok też nas tam nie zabraknie i myślimy, że dołączycie obcasikowe koleżanki.


Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ