Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

403173
DziśDziś109
WczorajWczoraj163
MiesiącMiesiąc412
RazemRazem403173

Przyjazne strony

Uczestniczyłyśmy w sukcesie naszej koleżanki

imgp0249 

W sobotę 14 kwietnia 2013 w restauracji Willi Aromat w roli Niezależnej Dyrektor Sprzedaży Mary Kay Cosmetics Poland zadebiutowała  nasza Obcasowa koleżanka Karolina Rydzek. I my tam byłyśmy, miód i wino piłyśmy :)

Karolina w styczniu tego roku awansowała na Niezależną Dyrektor Mary Kay, a od kwietnia została Starszą Dyrektor Mary Kay Cosmetics Poland! Swój pierwszy poważny awans zawodowy postanowiła godnie uczcić, tak aby na długo został w jej pamięci, ale jednocześnie zachęcił do dalszej pracy na ścieżce kariery każdą kobietę.. Zorganizowana z tej okazji uroczystość była niezwykle podniosła, ponieważ uczestniczyły w nim jedne z najważniejszych Dyrektor Mary Kay wraz z konsultantkami z różnych stron Polski. Swoją obecnością uroczystość zaszczyciła niezwykła kobieta, cudowny lider i mówca Krajowa Dyrektor Mary Kay Dorota Cebartowska. Nie zabrakło najbliższych naszej koleżanki, męża Dariusza, rodziny, przyjaciół, Młodszej Dyrektor Niny, konsultantek z grupy biznesowej, jak również nas Obcasików :)

Ze strony przybyłych Pań Dyrektor (które przyjechały do Włoszczowy super odjazdowymi różowymi autami z Radomia, Warszawy, jakie można w drodze awansu i wytrwałej pracy w Mary Kay zdobyć) Karolina usłyszała mnóstwo ciepłych słów, pochwał i gratulacji. Były także wspomnienia dotyczące jej pierwszego kontaktu z Mary Kay, które w dość zabawny sposób przywołała Dorota Cebartowska,słowa uznania,pochwał i wsparcia od Starszej Dyrektor Karoliny Doroty Pastuszak. Jak na taką imprezę przystało nie obyło się bez upominków i bukietów kwiatów (tych było zresztą całe mnóstwo, zarówno od gości dla jubilatki jak i wice wersa – czym zresztą bardzo miło nas zaskoczyła). Ale tak naprawdę to słowa jej męża Darka i babci wypowiedziane na koniec o tym, że zawsze w nią wierzyli i wspierali w dążeniu do sukcesu wywołały u wszystkich łzy wzruszenia.

Jednym słowem Kochane Kobiety życzmy sobie, aby każda z nas mogła w swojej karierze przeżyć taki właśnie uroczysty dzień, w którym przekona się jak wiele jest życzliwych jej i kochających ją osób.

Na koniec zaś dla wszystkich chcących kiedyś przeżyć swój awans zawodowy przytoczę słowa Mary Kay Ash, która mawiała w takich chwilach:

„Zacznij marzyć.

Potem zapisz to marzenie i niech stanie się Twoim celem.

Mierz wysoko, abyś musiała włożyć wysiłek i cały swój potencjał w to co robisz.”

Pamiętajmy te słowa, bo być może, staną się one mottem przewodnim do sukcesu dla którejś z nas, czego wszystkim nam życzę. Natomiast Naszej Koleżance Karolinie życzymy dalszych sukcesów i awansów!


Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ