Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

402345
DziśDziś25
WczorajWczoraj397
MiesiącMiesiąc5222
RazemRazem402345

Przyjazne strony

Uczyłyśmy się wychodzić poza przyjęte schematy

06  

Dostałyśmy arkusze papieru i mnóstwo kolorowych kredek. Ale ja nie umiem rysować - zabrzmiało wiele wystraszonych głosów na sali. A jednak powstały wspaniałe i  kolorowe rysunki !

Czego dowiedziałyśmy się o sobie 8 - 9 września 2013  podczas szkolenia z kreatywności?

To co wydaje nam się trudne do zrobienia  w pojedynkę, staje się dużo łatwiejsze w grupie. Wspólna praca dodaje odwagi, wzmacnia wiarę we własne możliwości i wzajemnie pobudza kreatywność. Nasze rysunki stały się tego dowodem na szkoleniu, a nasze działania w stowarzyszeniu potwierdzieniem tego faktu. No bo czy kilka lat temu któraś z nas pomyślałaby o tym, że wystąpi na scenie w pokazie mody, albo w sztuce muzycznej? :)

Na szkoleniu poznaliśmy też metody twórczego myślenia i techniki kreatywnego rozwiązywania problemów. Dzięki zadanym nam ćwiczeniom, dowiedziałyśmy się, żeby móc rozwiązywać problemy, których rozwiązania nie widzimy, powinniśmy wyjść poza utarte schematy i ignorować ograniczenia.

Byłyśmy uczestniczkami kolejnego rewelacyjnego spotkania z Panią Beatą Woźniak-Faliszewską *- trenerką z której szkoleń wychodzimy naładowane pozytywną energią, zainspirowane i zmotywowane do zmian. Niedzielno-poniedziałkowe szkolenie tym razem rozbudziło naszą kreatywność i wskazało ścieżki do jej rozwoju.

Szkolenie "Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w organizacjach pozarządowych" zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Integracja i Rozwój w ramach projektu: "Świętokrzyskie Centra Rozwoju Sektora Pozarządowego"

 - dziękujemy, że mogłyśmy być jego uczestniczkami.

*Beata Woźniak-Faliszewska – psychoterapeuta integratywny, socjoterapeutka, Certyfikowany Coach’m International Coach Community, Akredytowany Konsultant Funduszy Europejskich - specjalizacja Europejski Fundusz Społeczny. Aktualnie prowadzi Pracownię Wspierania Rozwoju Osobistego i Społecznego.

 

Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ