Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

403176
DziśDziś112
WczorajWczoraj163
MiesiącMiesiąc415
RazemRazem403176

Przyjazne strony

Spotkanie integracyjne kobiecych stowarzyszeń w Lubachowy

wp 20131204 0181    4 grudnia 2013 w kompleksie bankietowo-hotelowym CAMELIA w Lubachowy spotkałyśmy się ze Stowarzyszeniem Lejdis z Niestachowa. Babskie spotkanie na szczycie przebiegło w sympatycznej i nastawionej na przyszłą współpracę atmosferze :)

Stowarzyszenie Lejdis tworzą kobiety z 7 gmin województwa świętokrzyskiego : Bogoria, Daleszyce, Chmielnik, Gnojno, Pierzchnica, Staszów i Szydłów. Podczas aktywnego spotkania okazało się, iż obecne Panie mają wielką pasję, są bardzo aktywne i chętne do podejmowania nowych wyzwań. Wymieniałyśmy własne zdania na temat realizowanych projektów unijnych i podejmowanych inicjatyw wysuwając wnioski, że nasze działania mają sens. Stwierdziłyśmy, że realizujemy własne pomysły angażując kolejne kobietki do współpracy. I to nas bardzo cieszy.

Inspirującym momentem były prezentacje multimedialne wykazujące owocną pracę naszych Stowarzyszeń. Były to chwile wspomnień, łzy wzruszeń, usta pełne uśmiechu a przede wszystkim ogromne zadowolenie. Członkinie Włoszczowy Na Obcasach przygotowały muzyczny upominek dla przybyłych koleżanek, za który nagrodzone zostały ogromnymi brawami i ciepłymi słowami uznania. Było warto!

Spotkanie odbyło się podczas wspólnej i jakże bardzo smacznej kolacji oraz nastrojowej muzyce. Na zakończenie powstał wspólny pomysł przygotowania kolejnego spotkania, co oczywiście nastąpi. My kobiety chcemy działać wspólnie co potwierdza fakt rodzenia się kolejnych stowarzyszeń o podobnych inicjatywach.

Spotkanie odbyło się dzięki Stowarzyszeniu "Edukacja przez internet", który prowadzi nas przez projekt „TRASA 78 – ZE ŚLĄSKIEGO W ŚWIĘTOKRZYSKIE”. Bardzo za nie dziękujemy organizatorom :)

Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ