Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Licznik odwiedzin

403174
DziśDziś110
WczorajWczoraj163
MiesiącMiesiąc413
RazemRazem403174

Przyjazne strony

Czerwone korale Obcasów podbiły serca Jury konkursu Piosenki Biesiadnej Włoszczowa 2011

20 listopada 2011 w PCKR we Włoszczowie, ubrane stosownie do śpiewanego refrenu przeplatańca biesiadnego w czerwone korale, wystąpiłyśmy w konkursie Piosenki Biesiadnej i ... HURA WYGRAŁYŚMY!

W konkursie wystąpiło 10 drużyn, w większości koła gospodyń wiejskich, zespoły ludowe, ale też i stowarzyszenia. Obawiając się doświadczonej w śpiewaniu konkurencji, do konkursu przygotowywałyśmy się solidnie. Odbyło się kilka prób, podczas których śpiewając i tańcząc bawiłyśmy się wyśmienicie! Atmosfera z tych spotkań przeniosła się na salę konkursową, gdzie od samego początku było nas głośno słychać i widać przy każdym wejściu muzyki :)

Jak to na biesiadzie bywa, oprócz śpiewów i tańców posilałyśmy się zasobami przygotowanych przez nas potraw i różnego rodzaju, hm… nalewek :) Wymienialiśmy się tymi dobrościami z sąsiednim stołem, który reprezentował równie młode duchem i ciałem jak my :) Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Januszewice, zdobywców II miejsca.

Takie spotkania, to wspaniała okazja nie tylko do odstresowania się, zabawy, ale również do nawiązania nowych znajomości, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą! I o to właśnie chodzi!

Ponieważ po wręczeniu nagród nie dawano zwycięzcom możliwości podziękowań :), więc niniejszym czynimy to teraz: kopalni pomysłów Joli Tyjas - oczywiście za pomysł, Kasi Standerskiej - za wspaniałego przeplatańca, Gosi Szwarc - za akompaniament, Asi Albrycht - za „podgrzewanie” atmosfery, Uli Tatar - za nadawanie właściwego tonu naszym głosom, kochanym córkom – za wsparcie zwariowanych matek :), a wszystkim śpiewającym Obcasikom - za niesamowitą energię, która promieniowała na wszystkich uczestników konkursu! Z takim zespołem wspaniałych Kobiet będziemy góry przenosić!

Niech moc będzie z nami-Obcasikami!

więcej na stronie Starostwa Powiatowego we Włoszczowie

 

Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ