Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Przyjazne strony

W grupie raźniej-przekonaj się!

 

 ELA BOROWSKA

koordynator sekcji 

 

ODCHUDZAM SIĘ Z UŚMIECHEM 

 

Na co dzień nauczyciel języka angielskiego, prywatnie mama trójki dzieci :)

 Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Wiara w siebie może otworzyć drzwi do lepszej przyszłości, brak wiary w siebie sprawia, że nie udaje ci się wykorzystać w pełni własnego potencjału.

Nie trzeba przeobrażać całej osobowości, by osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Czasem wystarczy mała zmiana.... 

 

 

Sekcja „Odchudzam się z uśmiechem” powstała z inicjatywy kobiet pragnących coś zmienić w swoim życiu .  Czas na zmiany?

Jeśli myślisz ,że zrzucenie kilku kilogramów poprawi ci nastrój , to ...masz racje :) Setki kobiet każdego dnia zastanawiają się co zrobić, żeby schudnąć i znajdują na to przeróżne , czasem desperacko głupie sposoby. Zwykle okazuje się , że znalazły najprostsza drogę do efektu jo-jo. Prawda jest okrutna, nie ma diety krótkotrwałej, nie schudniesz w dwa tygodnie. Każde takie przedsięwzięcie kończy się porażką. Jeśli myślisz o zmianach zaplanuj to na przyszłe lato, daj sobie przynajmniej pół roku.

 

 Czy wiesz, że ….. 

wystarczy kilka prostych zasad odżywiania, by jeść „normalnie” i chudnąć ?

wystarczy ograniczyć tłuszcz do koniecznego minimum?

to nie prawda, że chleb tuczy ? Możesz jeść do każdego posiłku, byleby nie przekraczać odpowiedniej dla ciebie ilości - chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się ze mną , adres mailowy na górze strony.

 

W grupie raźniej... 

W czerwcu tego roku zebrała się grupa kobiet, które postanowiły coś zmienić w swoim wyglądzie . Zaczęłyśmy od przeanalizowania wszystkich zasad nowej diety, opracowanej przez lekarzy dietetyków. Te z nas, które zastosowały dietę schudły. Nie schudły tylko te, które diety nie stosowały, taka prosta zasada działania. Cała grupa została zważona, zmierzona i czekamy na efekty końcowe. Inicjatywa została zaplanowana tak, byśmy mogły na Dzień Kobiet 2012 zachwycać swoim wyglądem. Dlaczego akurat wtedy? Bo wtedy odbędzie się zaplanowana przez nas impreza(szczegółów nie zdradzę) na której zostanie nagrodzona osoba, która pozbyła się największej ilości zbędnego tłuszczyku. Zostało jeszcze kilka miesięcy, Ty tez masz szanse!

 

 Powstańmy z kanap

 Jeśli czujesz, że dopadło cię zmęczenie, że słabniesz, czy masz za dużo na głowie i nie wyrabiasz na zakrętach to paradoksalnie nie potrzebujesz wcale poleżeć. Potrzebujesz ruchu, który poprawia nastrój i wzmacnia psychikę. Nasza grupa nordic walking dzielnie walczy niemal każdego dnia z przeciwnościami losu :) Poza tym mamy ponad godzinę, żeby pogadać, pożartować, czy wesprzeć się w trudniejszych momentach-BEZCENNE.  

 

 

Systematyczne treningi pozwalają zrzucić zbędne kilogramy, poprawić wydolność organizmu i ukształtować sylwetkę. Intensywne ćwiczenia przede wszystkim jednak znacznie podnoszą poziom endorfin czyli hormonów szczęścia. Jeśli czujesz ,że nordic walking nie jest dla ciebie odpowiedni z jakichś powodów to zapisz się na aerobic przy muzyce. Zrób coś dla siebie, efekt cię zaskoczy.  

 

Jeśli potrzebne jest ci wsparcie pisz do nas albo po prostu przyjdź na spotkanie..

 i jeszcze jedno.... TYM RAZEM NIE CZEKAJ DO KOLEJNEGO PONIEDZIAŁKU :)

Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ