Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 1 użytkownik.

BABINIEC II-piosenki

1. WPROWADZENIE AUTORA Zbigniew Woldański Play
2. Zosia Jędras/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
3. Zosia Jędras/Asia Albrycht/Ula Palacz/Agnieszka Szczepara-Dynus Play
4. Asia Albrycht Play
5. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
6. Agnieszka Szczepara-Dynus Play
7. Ela Borowska Play
8. Ula Tatar Play
9. Ula Palacz Play
10. OBSADA SPEKTAKLU Play

BABINIEC I-piosenki

1. Babiniec-WSZYSCY Play
2. Bucik-ZOSIA JĘDRAS Play
3. Babcia-ZOSIA JĘDRAS Play
4. Jak grom-AGNIESZKA SZCZEPARA-DYNUS Play
5. Nocne życie-ULA PALACZ Play
6. Malowanie-WSZYSCY Play
7. Mijają lata ULA TATAR-finał Play

Przyjazne strony

Jak to się stało,że się babskie stowarzyszenie zawiązało

 

Wspólnie z Jolą Tyjas, Anią Malinowska, Beatą Kącką i Iwoną Dobosz realizowałyśmy kampanie profilaktyczną podczas imprezy na dzień kobiet „Babskie pogaduchy z aktorką Izą Kuną”. Połączone wspólnymi działaniami.....

Wspólnie z Jolą Tyjas, Anią Malinowska, Beatą Kącką i Iwoną Dobosz realizowałyśmy kampanie profilaktyczną podczas imprezy na dzień kobiet „Babskie pogaduchy z aktorką Izą Kuną”. Połączone wspólnymi działaniami, postanowiłyśmy spotkać się w Willi Aromat na nieformalnej kawie. Kawa była bardzo dobra :), a spotkanie efektywne: zapadła decyzja o powstaniu stowarzyszenia. Nasz główny cel? Integracja środowisk kobiecych powiatu włoszczowskiego i wspólne działanie na naszą babską rzecz.

 

Od „gadania do działania” nie było daleko. Każda z nas rozesłała sms do swoich koleżanek z zaproszeniem na zebranie. 28 kwietnia 2011 o godz. 18.00 spotkałyśmy się w Wilii Aromat w 25 osobowym składzie założycielskim. Dokonano wyboru Władz Stowarzyszenia i uzgodniono najważniejsze kierunki działań.

 

Członkinie stowarzyszenia reprezentują wiele zawodów i środowisk, są wśród nas nauczycielki, księgowe, psycholożki, prawniczka, kurator sądowy, szefowe i prezeski małych i dużych firm oraz organizacji, urzędniczki samorządowe, jak również kobiety bezrobotne i te które zrezygnowały z pracy zawodowej na rzecz wychowania dzieci.

 

Łączy nas wiele kobiecych spraw na rzecz których będziemy działać i na które będziemy pozyskiwać unijne środki. Ale chcemy też zaprosić do współpracy organizacje pozarządowe, samorządy i firmy, nikogo nie wyróżniając i nikomu nie odmawiając współpracy. Chcemy się włączyć we wspólne działania i tworzyć nowe, stawiając sobie na piedestale najważniejszy cel, jakim jest wspólne i konstruktywne działanie na rzecz rozwoju naszego regionu.

 

 Ale nie tylko działania się liczą, dla nas istotne jest przede wszystkim to, że tworzymy społeczność, w ramach której możemy się spotkać, porozmawiać, możemy sobie wzajemnie pomagać i wzajemnie na siebie liczyć. To jest nasza największa siła!

 

Drzwi naszego stowarzyszenia są szeroko otwarte na nowe członkinie i pomysły. Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć, kliknij DOŁĄCZ DO NAS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe wydarzenia

Poznaj nas bliżej

Wspominki

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ